Spaudos paslaugos

Vizitinės kortelės (standartinės 90×50/85×55) – vienpusės (4+0) arba dvipusės(4+4). Spausdinamos ant matinio arba blizgaus 350gsm2 popieriaus.

Taip pat galimas kitų dekoratyvinių popierių pasirinkimas

Skrajutės (A6, A5, A4, DL) – vienpusės (4+0) arba dvipusės(4+4). Spausdinamos ant standartinio 150gsm2 matinio arba blizgaus popieriaus.

Plakatai (A3, A4) Spausdinami ant standartinio 150gsm2 matinio arba blizgaus popieriaus.

Lankstinukai (A4, A5) dvipusiai (4+4) su vienu arba dviem lenkimais. Spausdinami ant standartinio 150gsm2 matinio arba blizgaus popieriaus.

Lipdukai spausdinami įvairių formų ir išmatavimų

  • Popieriniai lipdukai – skirti naudoti vidaus sąlygomis. Tinkami naudoti pakuočių ženklinimui, ant kitų spaudos gaminių (etikečių, bloknotų ir pan.)
  • PVC (blizgius arba matinius) lipdukus tinkami naudoti ir lauko sąlygomis. PVC lipdukai atsparesni išorės veiksniams, jiems nepakenks vanduo, drėgmė, saulės spinduliai ir t.t.

Akreditacijos (A6 – standartas) vienpusės (4+0) arba dvipusės(4+4), gali būti vardinės. Spausdinamos ant ~250 gsm2 puskartonio, gali būti padengtos matiniu arba blizgiu laminatu bei papildomai gali būti užsakoma su skyle kaklajuostei pakabinti.

Meniu – galimi įvairūs formatai, spausdinami ant ~250 gsm2 puskartonio, gali būti padengti matiniu arba blizgiu laminatu.

Knygų skirtukai – vienpusiai (4+0) arba dvipusiai(4+4), standartas ~20x5cm, galimi ir kiti formatai. Spausdinami ant ~250 gsm2 puskartonio, gali būti padengti matiniu arba blizgiu laminatu.

Taip pat darome ir kitus spaudos darbus, tad lauksime Jūsų užklausos.

Užklausą siųskite: info@opreklama.lt

Šilkografinės vizitinės kortelės – ( standartinės 90×50/85×55) – vienpusės (4+0) arba dvipusės(4+4) ant dekoratyvio spalvoto popieriaus.

Siūlome aukštos kokybės dekoratyvinį popierių, kokybišką šilkografinę spaudą, bei neturintiems kortelės maketo, pasiūlysime ir išskirtinį dizainą. Prabangios kortelės sudarys puikų Jūsų įmonės įvaizdį, bei neleis klientams Jūsų pamiršti.

Kvietimai – standartinio dydžio 210×100 mm (DL) nuo 1,50 € /vnt ant dekoratyvinio spalvoto popieriaus.

Šilkografiniai kvietimai – tai prabangus būdas pakviesti svečius į Jūsų šventę ar renginį. Popieriaus spalvą galėsite pasirinkti pagal šventės tematiką, o dizainą galime įgyvendinti, pagal Jūsų poreikius. Popierius gali būti ir blizgus, spaudos spalva taip pat.  Papildomai galime parinkti derinčius vokus.

Stalo kortelės – galimai įvairūs formatai su lenkimu. Iš plataus popieriaus asortimento išsirinksite Jūsų šventei derančią spalvą.

Taip pat darome ir kitus  šilkografinius spaudos darbus, tad lauksime Jūsų užklausos.

Užklausą siųskite: info@opreklama.lt

Plakatai (A2, A1, A0) – spausdiname ir nestandartinio dydžio plakatus, kurių maksimalus plotis 160cm, o ilgis neribojamas.

Skirtingi plakato dydžiai, spalvos, vizualinė informacija, pritrauks reikiamą klientų auditoriją.

Tentai – viena populiariausių bei pigiausių lauko reklamos priemonių. Jie atsparūs išorės veiksniams, yra patvarūs bei paprastai tvirtinami. Spaudą galite pasirinkti tiek lauko, tiek vidaus reklamai. Tentus galime pagaminti su žiedais tvirtinimui arba be jų. Tento išmatavimai nėra ribojami, todėl pagaminsime tokio dydžio, kokio Jums reikės.

Mobilūs reklaminiai stendai tai labai patogus ir universalus būdas pristatyti savo įmonę, produktus ar paslaugas.  Dėl jų kompaktiškumo, greito surinkimo bei paprasto naudojimo, stendus patogu naudoti parodose, pristatymuose.  Populiariausi Roll up stendai – vienpusiai arba dvipusiai išvyniojami stendai, kurių kaina nuo 29€+pvm/vnt.

Taip pat darome ir kitus plačiaformatės spaudos darbus, tad lauksime Jūsų užklausos.

Užklausą siųskite: info@opreklama.lt

Firminiai aplankai – tai neatsiejama Jūsų įmonės įvaizdžio dalis. Gaminami A4 formato, puikiai tiks laikyti Jūsų dokumentams. Kaina priklauso nuo kirtimo formos, spalvingumo, užsakymo kiekio ir pasirinkto popieriaus.

Firminiai blonknotai tai labai praktiškas būdas pasidalinti savo įmonės reklama. Taip pat tai puiki dovana savo partneriams bei parodų svečiams ar tiesiog ofiso darbuotojams. Gaminame įvairaus dydžio blonknotus, standartiniai dydžiai yra A6, A5, A4. Galite pasirinkti langeliais arba linijomis. Dažniausiai logotipuojamas kiekvienas puslapis su Jūsų kontaktais, nugarėlės turi pakietinimą. Kaina priklauso nuo blonknoto dydžio, užsakyto kiekio, lapų skaičiaus, spalvingumo.

Plastikinės PVC lentelės su lipduku (iškabos) tai vienas iš pagrindinių reklamos būdų būti matomiems. Puikiai tiks Jūsų parduotuvei, kavinei, grožio salonui ar kitai įmonei.  Gaminame iškabas iš PVC plastikinės lentelės, ant kurios yra fonuojamas lipdukas, bei esant poreikiui, laminuojamas. Jo gali būti naudojamos tiek viduje, tiek lauke.  Plastiko storis ~4mm. Dydį pagaminsime pagal Jūsų pasirinktus išmatavimus.

Atliekame ir kitus reklaminius darbus, tad drąsiai rašykite ir klauskite, mielu noru padėsime įgyvendinti Jūsų projektus, o visas Jūsų idėjas kviečiame aptarti svečiuose prie kavos.

Užklausą siųskite: info@opreklama.lt

Dizaino – maketavimo kainoraštis

Vizitinės kortelės (90x50mm/85x55mm)

Vienpusės (4+0) – 6€

Dvipusės (4+4) – 7€

Skrajutės (DL, A6, A5, A4)

Vienpusės (4+0) – 10-20€

Dvipusės (4+4) – 15-30€

Plakatai (A3, A2, A1, A0)

Vienpusiai (4+0) – 10-20€

Dvipusiai (4+4) – 15-30€

Lankstinukai (A4)

Dvipusiai (4+4) su dviem lenkimais – 30-70€

Lipdukai nuo 7€

Tentai 10-30€

Mobilūs reklaminiai stendai 10-50€

Plastikinės PVC lentelės su lipduku nuo 10€

Firminiai blonknotai 15-25€

Firminiai aplankai 15-25€

Meniu nuo 10€ / 1psl

Knygų skirtukai 10-15€

Kvietimai 10-20€

Stalo kortelės nuo 5€

Akreditacijos nuo 10€

Verslo dovanos nuo 5€

Maketai ant drabužių nuo 5€

Vizualizacijos nuo 5€

*  Kainininke nurodytos preliminarios kainos, dizaino – maketavimo darbų kaina skaičiuojama individualiai pateikus užsakymą.

Skaitmeninė spauda

Skaitmeninė spauda – tai greitas ir nebrangus mažų tiražų bei formatų spaudinimo būdas naudojant rašalinius arba lazerinius spausdintuvus.

Šilkografinė spauda

Šilkografinė spauda – tai prabangus spausdinimo būdas ant dekoratyvinių popierių. Tai spaudos būdas, kuris atliekamas dažus ant popieriaus/medžiagos pernešant per trafaretą.

Plačiaformatė spauda

Plačiaformatė spauda – tai didelių formatų spausdinimo būdas. Galimas spausdinimas ant popieriaus, plėvelės, tento, drobės ir tt.

dovanosreklamai

Verslo dovanos: tušinukai, pakabukai, puodeliai, USB laikmenos, skėčiai, krepšiai ir kiti aksesuarai su Jūsų įmonės logotipu ar užrašu

Drabužių katalogai: marškinėliai, marškiniai, liemenės, striukės, kepurės ir kiti drabužiai su Jūsų įmonės logotipu ar užrašu

Atšvaitai: pakabukai, juostelės, klijuojami, magnetiniai, mediniai, žaisliukai, liemenės su Jūsų įmonės logotipu ar užrašu

Marškinėliai su Jūsų sukurtu maketu, nuotrauka, mūsų siūlomų dizainų pasirinkimas arba jūsų logotipu

Mes esame tam, kad padėtume Jūsų verslui!

Susisiekime!